ממליצים עלינו

שרה

סיפור קטן הצלה גדולה.
כלבה מיוחמת בבית חצי צרה כלבה מיוחמת בחוץ צרה גדולה.
מסתבר שטיפת סינרגי בחיבור של הזנב לגב פותרת ומרחיקה את הכלבים הבעייתים
2018-06-28T14:49:13+03:00
סיפור קטן הצלה גדולה. כלבה מיוחמת בבית חצי צרה כלבה מיוחמת בחוץ צרה גדולה. מסתבר שטיפת סינרגי בחיבור של הזנב לגב פותרת ומרחיקה את הכלבים הבעייתים

אביטל

השתמשתי באינולה אקזימון וליקו פאוודר על תפרחת חיתולים מלווה בפטרייה אודם וגרד
לתינוק בן שנה שסבל מאוד וראיתי שיפור משמעותי תוך יום .ממליצה !!!!!!!!!
2018-06-28T14:49:56+03:00
השתמשתי באינולה אקזימון וליקו פאוודר על תפרחת חיתולים מלווה בפטרייה אודם וגרד לתינוק בן שנה שסבל מאוד וראיתי שיפור משמעותי תוך יום .ממליצה !!!!!!!!!

ויויאן הרשקו

טיפולי פוריות בדיקור סיני בשילוב עם תמציות אם קלנדולה ואנג'ליקה לקיחה פנימית עזר מאוד למטופלות שלי להיכנס להיריון ויש להן היום ילדים.
לא היה צורך בטיפולים נוספים.
דלקת בציפורן חודרנית – כבר הייתי לפני ניתוח ובעצת חיים המליץ לבנדר + עץ התה +ניאולי.
השרייה של הרגליים במי מלח ולשים את הסינרגטיקה. לא היה צורך בניתוח אחרי.
שבר מרוסק בכתף – רק לאחר חודש פניתי ללשלוס ובשילוב תמציות אם הכוללת שבטבט, סייע מאוד לשיפור האיחוי וחזרה לפעילות רגילה.
מאוד ממליצה ומשבחת סייע לי רבות ולמטופלות שלי בעיקר בתחום הפוריות.
2018-06-28T15:11:21+03:00
טיפולי פוריות בדיקור סיני בשילוב עם תמציות אם קלנדולה ואנג'ליקה לקיחה פנימית עזר מאוד למטופלות שלי להיכנס להיריון ויש להן היום ילדים. לא היה צורך בטיפולים נוספים. דלקת בציפורן חודרנית – כבר הייתי לפני ניתוח ובעצת חיים המליץ לבנדר + עץ התה +ניאולי. השרייה של הרגליים במי מלח ולשים את הסינרגטיקה. לא היה צורך בניתוח אחרי. שבר מרוסק בכתף – רק לאחר חודש פניתי ללשלוס ובשילוב תמציות אם הכוללת שבטבט, סייע מאוד לשיפור האיחוי וחזרה לפעילות רגילה. מאוד ממליצה ומשבחת סייע לי רבות ולמטופלות שלי בעיקר בתחום הפוריות.

יהודית

פצעתי את כף ידי פציעה עמוקה מאוד – מסכין חדה במטבח.
דימום רציני וכאב נוראי.
שימוש מיידי בליקו פאודר ולבנדר פרופוליס עצר את הדימום תוך זמן קצר ביותר והכאב נרגע.
תוך כמה ימים בודדים המקום נרפא בלי להשאיר שום צלקת !
2018-06-28T15:12:01+03:00
פצעתי את כף ידי פציעה עמוקה מאוד – מסכין חדה במטבח. דימום רציני וכאב נוראי. שימוש מיידי בליקו פאודר ולבנדר פרופוליס עצר את הדימום תוך זמן קצר ביותר והכאב נרגע. תוך כמה ימים בודדים המקום נרפא בלי להשאיר שום צלקת !

אריאלה שחר

לטיפול בפרוסטטה תמציות אם sailex + vitex מעולה וההוכחה שהאורולוג מבקש מהמטופל שיספר לו מה הטיפול שגרם לתוצאות הנפלאות.!
בהחלט שבטבט עוזר לאחוי שברים לתת רק לאחר שהתבצע קיבוע.
ממליצה מחזיקה באופן קבוע בחדר טיפולים והוכח כיעיל מאד ומקצר את הזמן של איחוי השבר.
עזרה ראשונה בתיק: המטומה סינרגי וג׳ל שאני מכינה לכוויות ועקיצות.
2018-06-28T15:12:43+03:00
לטיפול בפרוסטטה תמציות אם sailex + vitex מעולה וההוכחה שהאורולוג מבקש מהמטופל שיספר לו מה הטיפול שגרם לתוצאות הנפלאות.! בהחלט שבטבט עוזר לאחוי שברים לתת רק לאחר שהתבצע קיבוע. ממליצה מחזיקה באופן קבוע בחדר טיפולים והוכח כיעיל מאד ומקצר את הזמן של איחוי השבר. עזרה ראשונה בתיק: המטומה סינרגי וג׳ל שאני מכינה לכוויות ועקיצות.

רוני

mp point- מוצר מדהים לנשים בגיל המעבר:
כשהופיעו אצלי הסימפטומים הראשונים של גיל המעבר, בעוצמות בלתי נסבלות, כמו גלי חום שהעירו אותי באמצע הלילה, כמו הפרעות בשינה והתעוררויות וקשיים להירדם חזרה, התוודעתי לתכשיר MP POINT של חברת י.ד. שלוס.
התכשיר טבעי ומורכב מתערובת של תמציות צמחים ושמנים אתרים.
כעבור שבועיים חלה הטבה וכעבור חודש הסימפטומים עברו והחיים חזרו למסלולם.
מאז כשהתופעות מתחילות לחזור אני חוזרת לבקבוק שלי.
מודה לכם ומכורה
2018-06-28T15:14:06+03:00
mp point- מוצר מדהים לנשים בגיל המעבר: כשהופיעו אצלי הסימפטומים הראשונים של גיל המעבר, בעוצמות בלתי נסבלות, כמו גלי חום שהעירו אותי באמצע הלילה, כמו הפרעות בשינה והתעוררויות וקשיים להירדם חזרה, התוודעתי לתכשיר MP POINT של חברת י.ד. שלוס. התכשיר טבעי ומורכב מתערובת של תמציות צמחים ושמנים אתרים. כעבור שבועיים חלה הטבה וכעבור חודש הסימפטומים עברו והחיים חזרו למסלולם. מאז כשהתופעות מתחילות לחזור אני חוזרת לבקבוק שלי. מודה לכם ומכורה

שמרית מנור

כמטפלת ברפלקסולוגיה במרכז לרפואה משלימה למטופלים אונקולוגיים באיכילוב, השימוש בשמנים של שלוס מטיבים עם המטופלים בתחושה, בריחות הנעימים ובאמונתי גם בטיפול עצמו.
כבר מהרגע שהמטופל נכנס לחדר הטיפולים בבית החולים ומריח את ריחות השמנים בחדר התחושה היא שהגעת למקום שהוא אחר מבית חולים ונדמה יותר לבית של מבריאים.
השימוש בשמנים גם במטופלי סרטן מוכיח שאין מה לפחד בשילוב שמנים כחלק אינטגרלי מהטיפול הקונבנציונלי ומצריך ידע והתנסות.
בעבר עבדו במרכז עם חברה אחרת שריחותיה הסינתטיים עדין זכורים לי היטב.
ברגע שעובדים עם שמנים ברמת איכות גבוהה כמו אצל שלוס, קיים בטחון בשימוש בשמנים גם אצל מטופלים רגישים ועם מערכת חיסונית נמוכה כמו באיכילוב.
ממליצה בחום !
2018-06-28T15:13:29+03:00
כמטפלת ברפלקסולוגיה במרכז לרפואה משלימה למטופלים אונקולוגיים באיכילוב, השימוש בשמנים של שלוס מטיבים עם המטופלים בתחושה, בריחות הנעימים ובאמונתי גם בטיפול עצמו. כבר מהרגע שהמטופל נכנס לחדר הטיפולים בבית החולים ומריח את ריחות השמנים בחדר התחושה היא שהגעת למקום שהוא אחר מבית חולים ונדמה יותר לבית של מבריאים. השימוש בשמנים גם במטופלי סרטן מוכיח שאין מה לפחד בשילוב שמנים כחלק אינטגרלי מהטיפול הקונבנציונלי ומצריך ידע והתנסות. בעבר עבדו במרכז עם חברה אחרת שריחותיה הסינתטיים עדין זכורים לי היטב. ברגע שעובדים עם שמנים ברמת איכות גבוהה כמו אצל שלוס, קיים בטחון בשימוש בשמנים גם אצל מטופלים רגישים ועם מערכת חיסונית נמוכה כמו באיכילוב. ממליצה בחום !