אף אחד לא אוהב עקיצות יתושים, אבל הם מופיעים, לפעמים בלהקות, עם תחילת הקיץ ונדמה שכל מטרתם אינה אלא להציק, לעקוץ, להוביל לגירודים מאסיביים, ולפעמים אפילו לגרום למצבים בריאותיים מסוכנים.

אבל יש לנו חדשות טובות: בחברת י.ד. שלוס, ארומתרפיה מסורתית, אפשר למצוא כמה מוצרים טבעיים לעקיצות יתושים.

קחו למשל תרסיס דוחה יתושים שמצוין להרחקת יתושים מכל הסוגים.

המוצרים שלנו מיוצרים באיכות גבוהה, בטוחים לשימוש, ובנוסף לתרסיס, תוכלו למצוא באתר מספר מוצרים טבעיים נוספים לעקיצות יתושים, ולהיפטר מהגירודים.

אז בואו נדבר על עקיצות יתושים והאפשרויות הטבעיות

יש יותר משלושת אלפים סוגי יתושים בעולם, ועשרות רבות של סוגי יתושים שחיים בישראל. כן. זה עשוי להסביר מדוע יתושים מהווים איום כבר במשך שנים רבות, עם מוניטין של תוצאות די מורכבות שנובעות מהעקיצות שלהם.

אז אם אתם סובלים מעקיצות יתושים, הנה חלק מהתכשירים הבטוחים והיעילים שתוכלו למצוא בחנות שלוס:

אקליפטוס סיטריאדורה

תכשיר ממריץ לעקיצות יתושים, משחרר רירית, וטוב גם למצבי שפעת.

תרסיס דוחה יתושים

יכול לעזור בזכות השילוב של השמנים האתריים הציטראליים, כולל אקליפטוס ולימון, להרחקת יתושים.

יש לרסס את השמן על אריגים ובגדים, אבל אם מרססים את התכשיר על העור, יש להימנע מחשיפה לשמש.

שמן מוסקיטו פרי

זהו שילוב של שמנים אתריים להדפה במבער. מוצר זה משמש למניעת עקיצות וסילוק יתושים. הוא מכיל עשב לימון; אקליפטוס סטיאדורה; אורן סיבירי; אביס אלבה; פלמרוזה; לימון; וגרניום.

בהתאם לגודל החדר, משתמשים במספר טיפות במבער.

וזה עוד לא הכול

מוצרי טיפול טבעי לעקיצות יתושים, שמבוססים על פירות הדר, אקליפטוס, אביס אלבה ולבנדר, הם הצמחים הנפוצים שאפשר להשתמש בהם למניעת עקיצות יתושים.

השימוש במוצרים אלו אפשרי בשתי שיטות שונות: השיטה הראשונה היא שימוש במבער לשמנים אתריים לדחיית היתושים מהחדר; והשיטה השנייה היא שימוש בתרסיסים או בשמנים על בגדים ואריגים או מריחתם ישירות על העור.

יש גם כמה צעדים שאפשר לנקוט בהם כדי להימנע מעקיצות יתושים

בעוד שמוצרי טיפול טבעי לעקיצות יתושים נהדרים למצבי גירוד, הגישה הטובה ביותר נגד עקיצות יתושים היא גישת המניעה. אז הנה כמה שיטות להימנע מעקיצות יתושים:

הרחקת מצבורי מים עומדים מסביבות הבית

מומלץ לבדוק את סביבות הבית, בפנים ובחוץ, כולל מקורות ניקוז מים, דליים, וכל חפץ שיכול להחזיק מים, ולהסיר את המים או להיפטר מפריטים מיותרים לחלוטין.

כשמים עומדים במשך ארבעה ימים עד שבוע, הם מאפשרים ליתושים להתאסף בלהקות, לכן חשוב להיפטר מכל מצבורי המים המיותרים על מנת לסייע בהפחתת הסיכון של התפשטות היתושים.

מניעת עקיצות יתושים במהלך נסיעות

חשוב לקחת בחשבון הגנה מפני יתושים, כשמתכננים נסיעה, כי עקיצות יתושים באזורים מסוימים בארץ או בעולם, עלולים להוביל למחלות מורכבות.

לבישת בגדים ארוכים, במיוחד בשעות הערב

יתושים פעילים ביותר בין שעות השקיעה לזריחה. בשהות בחוץ בשעות אלו, מומלץ ללבוש בגדים עם שרוולים ומכנסיים ארוכים מאריגים עבים מספיק כך שהיתושים לא יוכלו לעקוץ את עורך דרך הבגדים.

מומלץ אפילו לרסס את הבגדים עם מוצרים טבעיים לעקיצות יתושים, כדי לסייע בהדיפתם, וחשוב להימנע מלבישת בגדים מבריקים ושימוש בבשמים, שכן הם נוטים למשוך יתושים.


כל הכתוב במאמר הינו בגדר המלצה ואינו מהווה תחליף לייעוץ / טיפול רפואי.

המידע הינו אינפורמטיבי. אין להשתמש בו לצרכי פרסום. אין לשכפל / לצלם / להקרין.

אנשים שקראו מאמר זה התעניינו ב:

שמן אתרי אביס אלבה

שמן מוסקיטו פרי

תרסיס דוחה יתושים