העיניים חשופות לסביבה, למזהמים ולגורמי אלרגיה. דלקת בעיניים יכולה לבוא לידי ביטוי במקומות שונים בעין, הסיבות לדלקות בעין הן רבות ויכולות להיגרם מכניסה של גוף זר, מחיידק, וירוס או כתוצאה מאלרגיה.

דלקת הלחמית היא הנפצה ביותר והידועה כ"דלקת עיניים" דלקת הלחמית  באנגלית: Conjunctivitis , היא דלקת בלחמית העין. הלחמית היא קרום שקוף המצפה את לובן העין ואת החלק הפנימי של העפעפיים.  זוהי אחת ממחלות העיניים הנפוצות ביותר. היא יכולה להיגרם על ידי נגיף,חיידק, תגובה אלרגית לקרדית אבק הבית, אבקנים, עישון, חומרים נדיפים או כימיקלים שונים.
שעורה- שעורה היא זיהום הנגרם בדרך כלל על ידי חיידק סטפילוקוקוס, באחת הבלוטות או בכמה בלוטות בקצה העפעף או מתחתיו. בעקבות הזיהום נוצרת מורסה הנוטה להתפוצץ, ולהפריש כמויות קטנות של מוגלה. שעורות נוצרות לעתים יחד עם דלקת עפעפיים או כתוצאה ממנה. השעורה מתחילה לרוב באודם בקצה העפעף, ברגישות ובכאבים. לאחר מכן נוצר אזור בולט, עגול ורגיש. העין דומעת ונעשית רגישה לאור חזק.
דלקת אביבית של הקרנית והלחמית- היא זיהום חוזר של הלחמית, לרוב יכולה להופיע בשתי העיניים. דלקת זו נגרמת בדרך כלל על ידי אלרגיה ולכן היא נוטה לחזור ולהופיע בכל קיץ ובכל אביב. התסמינים הם גרד, עיניים דומעות ואדומות, רגישות לשמש והפרשה סמיכה ודביקה.
דלקת שטחית של הקרנית- מצב של מות התאים החיצוניים שעל פני הקרנית. הסיבה לכך היא זיהום נגיפי או חיידקי, עיניים יבשות, חשיפה לאור על סגול, גירוי כתוצאה משימוש ממושך בעדשות מגע, גירוי על רקע אלרגי או טיפול עיניים. בדרך כלל העיניים כואבות, דומעות, רגישות לאור, אדומות והראייה מטושטשת מעט.

ניתן לבצע שטיפה עם חליטת תה קמומיל, תה ירוק וניתן להשתמש במוצר " גזר I ".

להמלצה על פורמולה ייחודית, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6882040

אנשים שקראו ערך זה התעניינו גם ב:

שמן "גזר I" להסרת איפור