קונסטלציה משפחתית

logo-mob

טל שי

מהי קונסטלציה משפחתית?
קונסטלציה משפחתית, שיטה שפותחה על ידי ברט הלינגר, מסייעת לנו לחשוף דינמיקה נסתרת במערכת – במשפחה, בעסק, בארגון או בגוף הפיזי שלנו – כדי שנוכל לראות היכן האנרגיה חסומה ולזהות הזדמנויות ליצירת מסלול חדש לקראת זרימה של שגשוג, בריאות, הרמוניה ורווחה. זוהי דרך אפקטיבית לקבלת תובנות ופתרונות עבור אותם אזורים בהם טראומה משפחתית שקיבלנו בירושה טמונה בשורש הבעיה.
מהי טראומה תורשתית?
באופן בו אנו יורשים את ה- DNA הגופני של הורינו, אנו גם יורשים את הפרמטרים הרגשיים והאנרגטיים שלהם, המשתרעים בכל מקום בין אחד לשבע דורות אחורה (לעתים אף יותר).
בעוד שתכונות תורשתיות פיזיקליות ניתנות בקלות לזיהוי, הדפוסים הרגשיים-אנרגטיים שאנו נושאים באופן לא מודע, נשארים לרוב מוסתרים לעין הלא מיומנת.

הפתרון לפחדים,חרדות, צרות ואתגרים אנו עלולים לחוות בכל תחום בחיינו (במערכות יחסים, בתחום הפיננסי, בריאות וכיוב"ז) לעתים שוכן בדור או כמה דורות שקדמו לנו ועלינו להתמודד עם "מה שאנחנו לא יודעים שאנחנו לא יודעים ".
המחקר המדעי האחרון בתחום מדעי המוח והאפיגנטיקה מתחיל להבין את מה שאני ורבים מעמיתי כבר עדים לו באופן פנומנולוגי בעשייה שלנו לאורך השנים. המחקר מגדיר טראומה תורשתית זו כ "PTSD שניוני" ומצביע על האופן בו זכרונות טראומטיים מועברים דרך שינויים כימיים ב- DNA שלנו לאורך הדורות.
כאשר נותרת ללא שינוי או ללא בדיקה, ירושה רגשית אנרגטית זו מקבלת ביטוי דרך חיינו וכחיינו, תהליך המקבל שיקוף לפני כמאה שנה בציטוט של קארל יונג, הפסיכיאטר השוויצרי, כי "עד שנעשה את תת-המודע למודע, זה יכוון את חיינו ואנו נקרא לזה גורל".

למי מיועדת הסדנה?
סדנה זו הינה חוויתית ומיועדת לכל מי שמסקרן אותה כיצד העברה בין דורית עלולה להשפיע על רמת ההגשמה, שגשוג ובריאות כמעט בכל תחום בחיינו: בתחום הבין-איש/זוגי, פיננסי, תעסוקתי, בריאותי וכו'.


פתיחת סדנה:
26.5.19 | יום ראשון | 10:00-14:00
מפגש יום
הרשמה מוקדמת עד 14.5- מחיר 250 ש"ח
מחיר רגיל: 350 ש"ח

דמי רישום – 100 ש"ח מקוזז מהקורס


אבחונים ברפלקסולוגיה
להרשמה לקורס השאירו פרטים ונחזור אליכם: