מטוטלת

כלי לכל החיים ב 5 מפגשים מרתקים (על פי שיטת איוון רכניצר)
מטוטלת בשימוש יומיומי ומקצועי ככלי מכוון להתאמות, בדיקות כלליות ואנרגטיות ושאלות מגוונות. גישה מדעית לתפקוד המטוטלת וכיצד היא עובדת.
מה זה?
פעולת המטוטלת מתרגמת את האנרגיות והחושים שלנו לתנועה ויזואלית. כל שרשרת או שרוך שבקצהו תליון כלשהו יכול לשמש כמטוטלת. העבודה במטוטלת מקשרת בין המוח השמאלי (הלוגי) לבין המוח הימני (האינטואיטיבי).
העיסוק במטוטלת היה מקובל לאיתור מקורות מים ומינרלים מעל גבי מפות של שטחים מסוימים, והתפתח לאבחונים בריאותיים ולהתאמת תרופות ומינרלים. המטוטלת הינה כלי עבודה, בעזרתה ניתן לאבחן חסמים אנרגטיים ולאזנם, זאת בנוסף על שאלת שאלות וקבלת תשובות! ככל שהתרגול והעבודה עם כלי זה מרובים, כך עולה ומתפתחת היכולת שלנו להתמקד, להתרכז ולהרגיש!
איך?
כל חפץ ואורגניזם ביקום משדר תדר אלקטרו מגנטי.
הפעלת המטוטלת נעשית על ידי אותם תדרים אלקטרו מגנטיים שנקלטים במוח ומועברים באמצעות מערכת העצבים לתנועה. התנועה מתורגמת לשפה שנקבעה מראש, וכך ניתן לקבל תשובות בתנאי שאנו אוביקטיביים.
מה לומדים?
בדיקת סמלי הרונים לחיזוק אנרגטי, בדיקת תזונה, בדיקת מינרלים וויטמינים, התאמת פרחי בך, בדיקה ואיזון צ'אקרות, שיפור המרחב האנרגטי בבית, בעבודה או בכל מקום אחר, החלטות חשובות ועוד. כל תשובה שמתקבלת ניתנת לאימות בעזרת טבלת הטעויות המהווה יסוד מרכזי לעבודה במטוטלת.
למי?
לאנשים ולמטפלים הרוצים לרכוש כלי עבודה יעיל שימושי ומדויק.
אין צורך בידע קודם.


פתיחת קורס מתחילים:
7.7.19 | יום ראשון | 16:00-20:00
5 מפגשים – 1250 ₪.

דמי רישום: 200 ש"ח (מקוזז מעלות הקורס)

פתיחת קורס מתקדמים:
5 מפגשים – 1250 ₪.


מטוטלת
להרשמה לקורס השאירו פרטים ונחזור אליכם: