מטוטלת

כלי לכל החיים ב 5 מפגשים מרתקים (על פי שיטת איוון רכניצר)
מטוטלת בשימוש יומיומי ומקצועי ככלי מכוון להתאמות, בדיקות כלליות ואנרגטיות ושאלות מגוונות. גישה מדעית לתפקוד המטוטלת וכיצד היא עובדת.
מה זה?
פעולת המטוטלת מתרגמת את האנרגיות והחושים שלנו לתנועה ויזואלית. כל שרשרת או שרוך שבקצהו תליון כלשהו יכול לשמש כמטוטלת. העבודה במטוטלת מקשרת בין המוח השמאלי (הלוגי) לבין המוח הימני (האינטואיטיבי).
העיסוק במטוטלת היה מקובל לאיתור מקורות מים ומינרלים מעל גבי מפות של שטחים מסוימים, והתפתח לאבחונים בריאותיים ולהתאמת תרופות ומינרלים. המטוטלת הינה כלי עבודה, בעזרתה ניתן לאבחן חסמים אנרגטיים ולאזנם, זאת בנוסף על שאלת שאלות וקבלת תשובות! ככל שהתרגול והעבודה עם כלי זה מרובים, כך עולה ומתפתחת היכולת שלנו להתמקד, להתרכז ולהרגיש!
איך?
כל חפץ ואורגניזם ביקום משדר תדר אלקטרו מגנטי.
הפעלת המטוטלת נעשית על ידי אותם תדרים אלקטרו מגנטיים שנקלטים במוח ומועברים באמצעות מערכת העצבים לתנועה. התנועה מתורגמת לשפה שנקבעה מראש, וכך ניתן לקבל תשובות בתנאי שאנו אוביקטיביים.
מה לומדים?
בדיקת סמלי הרונים לחיזוק אנרגטי, בדיקת תזונה, בדיקת מינרלים וויטמינים, התאמת פרחי בך, בדיקה ואיזון צ'אקרות, שיפור המרחב האנרגטי בבית, בעבודה או בכל מקום אחר, החלטות חשובות ועוד. כל תשובה שמתקבלת ניתנת לאימות בעזרת טבלת "מקור לאובייקטיביות" המהווה יסוד מרכזי לעבודה במטוטלת.
למי?
לאנשים ולמטפלים הרוצים לרכוש כלי עבודה יעיל שימושי ומדויק.

כמה מילים על איון רכניצר

איון רכניצר ז"ל היה מטפל ומורה בחסד עליון ,הגישה שלו היתה לתת את הטיפול המדוייק ביותר לאדם שמולו וזאת הצליח לעשות בעזרת המטוטלת.

את התורה והידע בנושא המטוטלת רכש כשהיה בגרמניה באחת מנסיעותיו לקורסים בהם השתלם בשנות ה80 והופתע לגלות כמה נפוץ היה השימוש במטוטלת במרפאות בקליניקות ובבתי חולים ברחבי אירופה, לאחר שהשתלם בקורס מטוטלת בגרמניה החל לעבוד עם הכלי, לשלב אותה בטיפולים ולרפא אנשים שהגיעו אליו מפה לאוזן מכל הארץ.

בסוף שנות ה80 הגעתי לאיון לטיפולים, מאד התחברתי למטוטלת, מייד הצטרפתי לקורס מטוטלת שהוא העביר, במקביל הצעתי לעזור בתרגום טבלאות וחומרים נוספים שהיו כתובים בגרמנית לעברית כתוספת לקורס, על מנת שהידע יועבר במלואו.

בהמשך היתה לי הזכות והוכשרתי על ידי איון להעביר הלאה את הידע.

נכון להיום הקורס מועבר באותה מתכונת שאיון הנחיל לתלמידיו ולי, כאשר החוברות משמשות ככלי עזר חשוב לתרגול לאבחון ולאיזון באמצעות המטוטלת.

הבונוס של הקורסים הוא ביכולת להתחבר לאנרגיה הקוסמית בעזרת המטוטלת ולטפל בעצמנו על מנת שנוכל לטפל ולעזור לאחרים!

להלן הסילבוס המפורט של 2 הקורסים:

סילבוס קורס בסיס

סילבוס קורס מתקדם

אין צורך בידע קודם.


פתיחת קורס מתחילים:

תאריך יפורסם בהמשך

הקורס מתקיים בשעות אחר הצהריים.
5 מפגשים – 1250 ₪.
דמי רישום: 200 ש"ח (מקוזז מהקורס)

פתיחת קורס מתקדמים:
5.1.20 | יום ראשון | 16:00-19.45
5 מפגשים – 1250 ₪.


מטוטלת
להרשמה לקורס השאירו פרטים ונחזור אליכם: