מטוטלת רפואית - אבחון בעזרת מטוטלת

הקורס מועבר לפי שיטת איוון רכניצר

מטוטלת בשימוש יומיומי ומקצועי ככלי מכוון להתאמות, בדיקות כלליות ואנרגטיות ושאלות מגוונות. גישה מדעית לתפקוד המטוטלת וכיצד היא עובדת.

מה זה?

 פעולת המטוטלת מתרגמת את האנרגיות והחושים שלנו לתנועה ויזואלית. כל שרשרת או שרוך שבקצהו תליון כלשהו יכול לשמש כמטוטלת. העבודה במטוטלת מקשרת בין המוח השמאלי (הלוגי) לבין המוח הימני (האינטואיטיבי).

העיסוק במטוטלת היה מקובל לאיתור מקורות מים ומינרלים מעל גבי מפות של שטחים מסוימים, והתפתח לאבחונים בריאותיים ולהתאמת תרופות ומינרלים. המטוטלת הינה כלי עבודה, בעזרתה ניתן לאבחן חסמים אנרגטיים ולאזנם, זאת בנוסף על שאלת שאלות וקבלת תשובות! ככל שהתרגול והעבודה עם כלי זה מרובים, כך עולה ומתפתחת היכולת שלנו להתמקד, להתרכז ולהרגיש!

איך?

כל חפץ ואורגניזם ביקום משדר תדר אלקטרו מגנטי.
הפעלת המטוטלת נעשית על ידי אותם תדרים אלקטרו מגנטיים שנקלטים במוח ומועברים באמצעות מערכת העצבים לתנועה. התנועה מתורגמת לשפה שנקבעה מראש, וכך ניתן לקבל תשובות בתנאי שאנו אוביקטיביים.

מה לומדים?

בדיקת סמלי הרונים לחיזוק אנרגטי, בדיקת תזונה, בדיקת מינרלים וויטמינים, התאמת פרחי בך, בדיקה ואיזון צ'אקרות, שיפור המרחב האנרגטי בבית, בעבודה או בכל מקום אחר, החלטות חשובות ועוד. כל תשובה שמתקבלת ניתנת לאימות בעזרת טבלת הטעויות המהווה יסוד מרכזי לעבודה במטוטלת.

למי?

לאנשים ולמטפלים הרוצים לרכוש כלי עבודה יעיל שימושי ומדויק.

 

דפנה גרין
קורס מטוטלת שלוס

דפנה גרין מטפלת, מאמנת ומנחת סדנאות בעלת תואר ראשון (B.A) מהפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטת חיפה

בעלת הסמכה להנחיית קבוצות מאוניברסיטת בר- אילן.

מנהלת קליניקה פרטית רב- תחומית לילדים ומבוגרים בטיפולים אלטרנטיביים.

בעלת הכשרה והסמכה במגוון רחב של תחומים: מוח אחד, ארומתרפיה,חשיבה יצירתית, תרפיה באומנויות, דרמה חינוכית, הילינג רוחני, רפלקסולוגיה, פרחי בך, מבנה המוח, תרגילי מוח.

מלמדת מטוטלת במרכז שלוס ע"פ שיטתו של איוון רכניצר

מטוטלת שלב ב'

קורס המשך

פיתוח משוב חושי אינטואטיבי בעבודה עם מטוטלת, העמקת האימון והתרגול בנושאים רגישים ואנרגטים נוספים ופיתוח מיומנויות נוספות לעבודה עם הכלי.
הקורס מיועד למסיימי קורס מטוטלת בסיסי